Siirry pääsisältöön
Sivu latautuu...

Lähimatkailu kunniaan!

Kouvola on upea lomakaupunki ja kesällä täällä kävikin paljon matkailijoita tutustumassa kaupunkiin, luontokohteisiin sekä myös Asuntomessuihin.

Jaa somessa

Jaa sivu Facebook-palvelussa. Linkki avaa uuden selainikkunan, jossa jako tapahtuu. Jaa sivu VKontakte-palvelussa. Linkki avaa uuden selainikkunan, jossa jako tapahtuu. Jaa sivu LinkedIn-palvelussa. Linkki avaa uuden selainikkunan, jossa jako tapahtuu.

Myös Kaisa Turunen kävi ystävänsä kanssa Kouvola-kierroksella. Kaisa on yrittäjä, bloggaaja, vaatetusalan ammattilainen, sisällöntuottaja, pienoinen some-addikti ja valokuvaaja, mutta ennen kaikkea äiti sekä vaimo. " Kotimaan matkailu ja erityisesti lähiseutumatkailu ovat asioita, joiden toivoisi saavan nyt reilusti tuulta alleen" sanoo Kaisa.  Lue Kaisan Kouvola vierailusta hänen blogistaan.